Za nami kolejna wyjątkowa Noc Turysty – wydarzenie, które po raz kolejny udowodniło, że szkolna „nocowanka” może stać się prawdziwą przygodą
Na naszym pikniku nie zabrakło wyjątkowych gości - odwiedzili nas absolwenci.
Uczniowie klas siódmych wzięli udział w wyjątkowym wyjściu edukacyjnym. Odwiedzili Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
Z okazji Dnia Mamy składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia.
Klasy siódme przygotowały wykłady i wyjątkowe prezentacje połączone z ciekawym i bardzo szczegółowym omówieniem budowy oraz funkcji wybranych narządów ludzkich.
Piknik i Teatr Rodziców 29.05. godz. 16:00
Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, angażują się w dyskusje i aktywnie biorą udział w różnych działaniach. Organizujemy również zdrowe pikniki, podczas których promujemy zdrowe odżywianie, wspólne przygotowywanie posiłków oraz aktywny styl życia.
Uczniowie naszej szkoły przesyłają serdeczne pozdrowienia z zielonej szkoły w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka! Pobyt przebiega w doskonałej atmosferze – wszystkim dopisują świetne humory, a każdy dzień przynosi nowe wrażenia i mnóstwo pozytywnej energii.
Witamy w wiosennym numerze. Za oknem maj w pełnym rozkwicie, a nasi ósmoklasiści zmagają się z egzaminami.
Trzymamy kciuki za każdą i każdego z Was! Niech wyniki na egzaminach będą odzwierciedleniem Waszego trudu, ambicji i pasji.