Biologia
Opublikowane w Życie szkoły · piątek 22 Maj 2026 · 1:00
Klasy siódme przygotowały wykłady i wyjątkowe prezentacje połączone z ciekawym i bardzo szczegółowym omówieniem budowy oraz funkcji wybranych narządów ludzkich. Na przygotowanych punktach informacyjnych uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przedstawiali najważniejsze informacje, dzieląc się swoją wiedzą i efektami wspólnej pracy.
Podziwiamy kreatywność, pomysłowość oraz niezwykłą staranność w oddaniu detali przygotowanych eksponatów. Każda prezentacja była dopracowana i pokazywała, ile pracy oraz serca uczniowie włożyli w realizację zadania. Dzięki takim działaniom nauka staje się nie tylko ciekawa, ale również inspirująca i angażująca.
To była wspaniała lekcja biologii, pełna pasji, współpracy i nauki poprzez działanie. Gratulujemy wszystkim uczniom klas siódmych świetnych pomysłów oraz pięknie wykonanych projektów!