SUKCESY - ogolnopolskie-sukc-sport - Szkoła

    prywatna szkoła podstawowa
Krzysztofa Augustyniaka


Prywatna Szkoła Podstawowa
Przejdź do treści
Ogólnopolskie sukcesy sportowe
listopad 2016 r.
Alicja Wojciechowska (kl. V)zdobyła brązowy medal na IV Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Warszawska Jesień.
Bartek Wojciechowski (kl.I gim) wywalczył  złoty medal na Ogólnopolskim Turnieju karate WKF Solno Cup w kategorii kumite chłopców 12-13 lat.

październik 2016 r.
SUKCES ZOSI ZAŁĘCKIEJ    ESCUDO DANCE FESTIWAL OTTT  o Puchar Prezydenta Miasta KONINA - MISTRZOSTWA POLSKI FTS DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W KOMBINACJI TAŃCÓW - GPP EKSTRAKLASA FTS Konin, 29-10-2016 Zofia Załęcka uczennica szóstej kasy zajęła I i II miejsce.

październik 2016 r.
W dniu 1.10 odbyły się IV Mistrzostwa Łodzi Szkół Niepublicznych w Pływaniu. Uczniowie naszej szkoły stanęli na podium.  Dominika Małecka uczennica IV klasy zajęła 2 miejsce styl grzbietowy 25m. Zuzanna Leśniak uczennica klasy III zajęła 3 miejsce styl dowolny 25 m, oraz 6 miejsce styl klasyczny 25m. Dominika Małecka uczennica IV klasy zajęła 2 miejsce styl grzbietowy 25m. Antoni Pluta uczeń VI klasy 4 miejsce styl motylkowy 50m. Wiktor Michałowicz uczeń klasy II zajął 5 miejsce styl dowolny na 25m.
wrzesień 2016 r.
Urszula Nebelska (kl. III gimn.) - nasza utalentowana tenisistka, zajęła III miejsce  w Polsce  w grze podwójnej 16 latek.
  
czerwiec 2016 r.
Krzysztof Koptas (klasa III gimnazjum) zajął szóste miejsce  w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w szabli, który odbył się w Katowicach 04.06.2016.
W zawodach startowało 80-ciu zawodników.  
styczeń 2016 r.
Urszula Nebelska (II gimnazjum) zajęła I miejsce OTK Młodziczek w grze podwójnej, II miejsce OTK Młodziczek gra pojedyncza i III miejsce  w grze podwójnej w Mistrzostwach Polski do lat 14 w tenisie.
 
styczeń 2016 r.
Uczennica naszego gimnazjum  Wiktoria Jędrzejczyk wraz ze swym partnerem Hubertem Królikiewiczem w roku 2015  zajęli I-sze miejsce w rankingu Grand Prix Polski FTS Ekstraklasa w kategorii junior Starszy Latin a rankingu sportowym Federacji Tańca Sportowego III-cie miejsce w stylu Latin. W załączeniu screeny z tabeli rankingowej sport i GPP FTS.

grudzień 2015 r.Klara Lachowicz (kl. III gimn) z drużyną   MUKS Widzew Łódź zdobyła  tytuł Mistrza Polski Kobiet do lat 16 w koszykówce, na turnieju finałowym w Gnieźnie kończącym rozgrywki w sezonie 2015/16.
grudzień 2015 r.
Zosia Załęcka - uczennica klasy Vb  z partnerem Wojciechem Koprowskim odniosła kolejne sukcesy na ogólnopolskich
turniejach tańca towarzyskiego.
grudzień 2015 r.
Bartek Wojciechowski - uczeń klasy VI zdobył brązowy medal w Otwartych Mistrzostwach Łodzi  Karate WKF 2015 w konkurencji kumite indywidualne młodzików.
listopad 2015 r.Urszula Nebelska zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Kalasyfikacyjnym Młodziczek Gdańsk

Mistrz Polski
listopad 2015 r.
Karol Alwasiak  uczeń pierwszej klasy gimnazjum wraz z partnerką Natalią Dziedziczak wygrał Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Federacji Tańca Sportowego w tańcach latynoamerykańskich. W stylu standardowym para zdobyła tytuł pierwszego vice Mistrza.


listopad 2015 r.
Zosia Załęcka -   uczennica kl. Vb  z partnerem Wojciechem Koprowskim zajęła pierwsze miejsce w  XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka Iława 2015


listopad 2015 r.
Krzysztof Koptas - uczeń klasy III gimnazjum zajął VI miejsce.  II Puchar Polski Juniorów Młodszych w Szabli.   dyplom      prasa      
październik 2015 r. Urszula Nebelska (tenisistka)  uczennica klasy II gimnazjum odniosła kolejny sukces sportowy - wygrała Wojewódzki Turniej o Nagrodę Prezesa MMKT- Łęczyca                                                                                  dyplom
 
październik 2015 r.
Zosia Załęcka uczennica klasy piątej z partnerem Wojciechem Koprowskim zajęła III miejsce  na zawodach sportowych "International Dance Sport
Gala Łódź Open 2015"                  film


czerwiec 2015 r.Klara Lachowicz ze swoim zespołem MUKS Widzew zajęła 3 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Kadetek U-16 w koszykówce kobiet.
kwiecień 2015 r.Julia Burnos  - uczennica kl. I gimnazum, zajęła w Halowych Regionalnych Zawodach Skoków przez Przeszkody w Gajewnikach pierwsze i trzecie miejsce.

Luty 2015 r.
 Klara Lachowicz zajęła piąte miejsce w biegach narciarskich i siódme w klasyfikacji generalnej XX Zimowych Mistrzostw Szkół Niepublicznych
luty 2015 r.


grudzień 2014 r.
Urszula Nebelska  (tenis) - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek - gra podwójna        dyplom

Wicemistrzyni Polski
listopad 2014 r.
Wiktoria  Jędrzejczyk (kl. 1 gimnazjum) wraz z partnerem Hubertem Królikiewiczem zajęła II miejsce w tańcach latynoamerykańskichna Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego.             dyplom

październik 2014
Krzysztof Koptas (kl. 2   gimnazjum) zajął   pierwsze miejsce   w Mistrzostwach   Łódzkiego   Związku   Szermierczego do   lat 15 (szabla   mężczyzn), oraz pierwsze   miejsce w Otwartych   Mistrzostwach Łódzkiego Związku   Szermierczego (szabla).  
Ula Nebelska - uczennica klasy pierwszej gimnazjum odniosła znaczące sukcesy w ogólnopolskich turniejach tenisa ziemnego.

czerwiec 2014 r.
Klara Lachowicz - MUKS Widzew Łódź zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek (do lat 14) w koszykówce kobiet.


Julia Cyganowicz ucz. klasy III gimnazjum zajęła IV miejsce w narciarstwie klasycznym i V miejsce w łyżwiarstwie szybkim na XIX Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Zakopanym.

Klara Lachowicz kl. VI została sklasyfikowana na trzecim miejscu XVI Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych w Witowie (IV miejsce w biegach narciarskich). Julia Cyganowicz kl. II gimn. zajęła VI miejsce w łyżwiarstwie szybkim.
Filip Koper  zajął trzecie  miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Stołowym (2011).
Ada Kulikowska zajęła drugie miejsce w biegu na 600 m (2:12,17) w  Łódzkim Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym.(2011)
Aleksander Czuba zajął V miejsce  w snowboardzie  - XVI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych w Zakopanem i Witowie (2011)
Patrycja Jendrzejczak -    wspinaczka,  zajęła II miejsce Zawody o Puchar Polski UKS  (2010).
Dominika Sołowińska zajęła II miejsce na XV Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych slalom gigant (2010).
Aleksander Czuba zajął II miejsce na  XV Zimowych  Igrzyskach Szkół   Niepublicznych snowboard    (2010).
Dominika Sołowińska zajęła I miejsce na X Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych slalom gigant (2008).
Piotr  Pawlonka, Adam Gralewski - pierwsze miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Makroregionu 1998 r. 1999r
Ostatnia aktualizacja:
_________________
Konto szkoły:   49 1020 3378 0000 1802 0106 8758      DO WAKACJI POZOSTAŁO >
Div w którym pojawi się odliczany czas
Wróć do spisu treści