SUKCESY - indywidualne-sukcesy-uczniow - Szkoła

    prywatna szkoła podstawowa
Krzysztofa Augustyniaka


Prywatna Szkoła Podstawowa
Przejdź do treści
Sukcesy uczniów i szkoły


19.06.2015 r.    Gimnazjum  znalazło się w grupie   szkół, które osiągnęły najwyższy wynik na   ogólnopolskim egzaminie gimnazjalnym.

17.06.2015 r.
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik 2015    Tytuły laureata Wiktor Meus dyplom      Zuzanna Wiącek   dyplom      wyróżniania: Jakub Przybyłek ,Jan   Rudnicki ,   Jakub   Czyż,   Wiktor Juszczyk ,    Julia Krym,      Wiktor Krym ,   Zuzanna   Przybyłek ,    Jan   Krawczyk,   Maks Stawicki  
Honorowy patronat - Uniwersytet Jagielloński

16.06.2015 r.
Jakub Karasiński   (nauczyciel Bogna Myck)  został finalistą   XIII Konkursu Przyrodniczego organizowanego   przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i   Kształcenia Praktycznego.
29.05.2015 r. Najlepsi z matematyki  Uczniowie szóstej klasy   najlepiej w Łodzi napisali sprawdzian   organizowany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną  z    matematyki    uzyskując 90,4 %. Gratulujemy wszystkim uczniom i ich nauczycielce   p. Katarzynie  Augustyniak-Kozłowskiej

29.05.2015 r. Szkoła podstawowa znalazła się w grupie   szkół, które osiągnęły najwyższy wynik na   ogólnopolskim sprawdzianie szóstej klasy.

27.05.2015 r. Eryk Szatan (nauczyciel   Katarzyna Augustyniak-Kozłowska) - uczeń szóstej   klasy został finalistą XII Konkursu   Matematycznego "Z Pitagorasem na  Ty"              

22.05.2015 r.     Ogólnopolski Konkurs Inscenizacji w Języku   Niemieckim  DEUTSCHE  BÜHNE
  Uczniowie szkoły podstawowej zajęli I miejsce.
  Uczniowie gimnazjum  zajęli III miejsce. Grupy   teatralne przygotowała pani Joanna Miksa.   
          
16.05.2015 r.    Gratulujemy Zuzi   Leśniak z klasy pierwszej, która jako najmłodsza w swojej grupie  zajęła szóste   miejsce w III Mistrzostwach Łodzi Szkół Niepublicznych w  Pływaniu.

16.05.2015 r. Wiktoria Jędrzejczyk uczennica Prywatnego Gimnazjum Krzysztofa Augustyniaka w Łodzi oraz jej partner Hubert Królikiewicz   uczeń  Publicznego Gimnazjum nr 17 i w Łodzi   wywalczyli pierwsze miejsce w kolejnej edycji turnieju tańca sportowego z cyklu Grand Prix Polski FTS w kategorii Junior II Latin   w Krakowie

9.05.2015 r.
Kangur Matematyczny
WYNIK BARDZO DOBRY:
Jakub Przybyłek  IVb
Wyróżnienia:
·         Wiącek Zuzanna II
·         Padzik Weronika II
·         Krawczyk Jan II
·         Szczepaniak Wiktoria II
·         Rudnicki Jan IVb
·         Kozłowski Jan V
·         Sendacka Natalia V
·         Plich Marcin VI
·         Karasiński Jakub VI
·         Kwapisz Zuzanna Ig
·         Pietrzak Szymon Ig
·         Nowak Oskar IIg
·         Tłustwa Damian IIg
·         Olejniczak Malwina IIIg

9.05.2015 r. Krzysztof Koptas uczestniczył w XXI Olimpiadzie   Młodzieży w Szermierce (15-17 lat). W zawodach    drużynowych, zespół Krzysztofa - Dragon II Łódź,   zajął V miejsce.

08.05.2015 r. Sabriny Vranies   (kl. III gimnazjum)  została stypendystką opery w San Francisco.

27.04.2015 r   Ogólnopolski   konkurs przyrodniczy "Galileo" Tytuł laureata, III miejsce: Eryk Szatan   z klasy VI dyplom , Tytuł laureata: Mateusz   Kurpienik z klasy IVb   dyplom   ,    Jakub   Karasiński z klasy VI dyplom
Wyróżnienia: Marcin Plich z   klasy VI,            Mikołaj Janowski z klasy   VI    (nauczyciel -   Bogna Myck)

 19.04.2015 r.  Wiktoria Jędrzejczyk uczennica I klasy  gimnazjum naszej szkoły i jej partner Hubert Królikiewicz  uczeń  Publicznego Gimnazjum nr 17  Łodzi wywalczyli pierwsze miejsce w  XV edycji Międzynarodowego Turnieju Tańca Sportowego WDSF Tropicana Cup  2015 w kategorii Junior II Latin B, pokonując 18 par z Litwy, Łotwy,   Białorusi,  Rosji i Ukrainy.

19.04.2015 r. Julia Burnos kl. I gimnazjum   zajęła pierwsze i trzecie miejsce w Halowych   Regionalnych Skokach przez Przeszkody w   Gajewnikach   17.04.2015 r. Ada Kulikowska - kl. III gimnazjum zajęła pierwsze miejsce  w V Konkursie "Mówimy Hemara". Artur Juszczyk z klasy IVa zajął trzecie miejsce. Kasia Zabost z klasy IVa, Julia Gronowska i Zosia Załęcka z klasy IVb otrzymały wyróżnienie.
Organizatorem konkursu było Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

16.04.2015 r. Ania Kompa z klasy III gimnazjum zajęła drugie  miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie dla Gimnazjalistów "Moja  przygoda z filmem" w kategorii; plakat filmowy.
Wyróżnienie orzymały: Karolina Bielawska, Julia Gawryszczak i Sara Nowak. Opiekunem grupy była pani Honorata Szadkowska.

10.04.2015 r. Uczniowie klas czwartych i piątych   wystawili w Teatrze Wielkim w Łodzi  przedstawienie w języku niemieckim. Występ  naszych uczniów został owacyjnie nagrodzony brawami przez  Miejski Chór  Dziecięcy z Norymbergii, pod dyrekcją Matthiasa Stubenvolla. Przedstawienie opracowała i reżyserowała germanistka  Joanna Miksa

25.03.2015 r. Uczennica z kl. III Agata Sabiniewicz zajęła III   miejsce w międzyszkolnym  konkursie plastycznym   pod honorowym patronatem Metropolity Łódzkiego   Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego
pt,, Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II. "   

23.03.2015 r. Laureatami  Wojewódzkich   Konkursów Przedmiotowych zostali:
 Sabrina Vranjes - język niemiecki    nauczyciel j. niemieckiego  - Joanna Miksa
  Julia Załęcka  - chemia   Andrzej Zieliński - chemia    nauczyciel chemii -  Zdzisława Jaksa

18.02.2015 r.  Do finałów   Wojewódzkich   Konkursów Przedmiotowych  zakwalifikowali się :
Język niemiecki (nauczyciel - Joanna Miksa) Sabrina Vranjes, Julia Załęcka,   
Matematyka (nauczyciel- Adam Komorowski) Julia Załęcka,  
Biologia (nauczyciel -  Magdalena Stawicka)   Krzysztof Koptas, Piotr Walendowski,  
Chemia (nauczyciel - Zdzisława Jaksa)    Malwina Olejniczak, Julia Załęcka, Andrzej Zieliński              
 (Finaliści otrzymują dodatkowe punkty w naborze do szkół średnich)
11. 2014 r. Anna Kompa uczennica klasy III gimnazjum  została  przyjęta do grona uczestników programu Krajowego Funduszu na  rzecz Dzieci w roku szkolnym 2014/15.         List do szkoły

28.11.2014 r. Mateusz Orski kl. II gimnazjum został laureatem konkursu "Łódź w czasie I wojny światowej".
- Temat konkursu jest fantastyczny. Poznając  historię Europy poznajemy jednocześnie dzieje naszego miasta i regionu -  gratulował  Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński.    dyplom dla szkoły
15 .11.2014 r. Wiktoria   Jędrzejczyk   (kl. 1   gimnazjum) wraz   z partnerem   Hubertem   Królikiewiczem   zajęła II   miejsce w   tańcach   latynoamerykańskich   na Mistrzostwach   Polski Federacji   Tańca Sportowego   i uzyskała tytuł wicemistrza Polski

  dyplom 4 10. 2014 r. Krzysztof Koptas   (kl. 2   gimnazjum) zajął   pierwsze miejsce   w Mistrzostwach   Łódzkiego   Związku   Szermierczego do   lat 15 (szabla   mężczyzn), oraz pierwsze   miejsce w Otwartych   Mistrzostwach Łódzkiego Związku   Szermierczego (szabla).     dyplom1          dyplom 2 10 2014 r. Praca plastyczna   pt. "Jan Paweł   II w oczach   dziecka"   wykonana przez   uczennicę klasy trzeciej Annę Kompę. Praca   została   wyróżniona na   Ogólnopolskim   Konkursie   Plastycznym   organizowanym   przez Muzeum  
w   Bielsku   Podlaskim.   (wrzesień 2014) 11 .10. 2014 r. Uczniowie klasy szóstej i piątej   zajęli trzecie miejsce w Łódzkim   Turnieju Tenisa Stołowego "Sport   drogą do Boga".    zdjęcia >> 08.2014 r.
Urszula Nebelska -   uczennica klasy pierwszej   gimnazjum odniosła znaczące   sukcesy w ogólnopolskich   turniejach tenisa ziemnego. 06.2014 r. Klara Lachowicz   - MUKS Widzew Łódź zdobyła   brązowy medal Mistrzostw Polski   Młodziczek (do lat 14) w   koszykówce kobiet (2014) 06. 2014 r. Uczniowie klasy III gimnazjum osiągnęli najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym wyniki
28.04. 2014 r.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Oliwia Janiak i Krzysztof Rudnicki  (nauczyciel przyrody p. Bogna Myck)  zajęli I miejsce w III Konkursie Zoologicznym   "I KUDŁATE I ŁACIATE"
Gratulujemy.
28 .04.2014 r.
Uczennica klasy IIIa  Małgosia Ogrodowicz ( nauczyciel informatyki Justyna Pietruszewska)  otrzymała wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Wiosna, ach to ty"   Gratulujemy.
23.04.2014 r.
Uczennica gimnazjum Anna Kompa (nauczyciel religii Milena Tomasiak-Kędzierska) zajęła III miejsce w III edycji Konkursu Plastycznego Święta Faustyna - Patronka Miasta Łodzi.  Gratulujemy.
16 .04.2014 r.
Uroczyście wręczono dyplomy laureatom i finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
Laureatami zostali: Agata Estemberg, Jakub Pastusiak i Kamil Winer  (nauczyciel chemii - Zdzisława Jaksa),  Karolina Ciarkowska i Sabrina Vranjes  (nauczyciel j. niemieckiego- Joanna Miksa)
Finalistkami zostały:  Aleksandra Biegańska - (nauczyciel j. polskiego- Honorata Szadkowska),  Sabrina Vranjes - (nauczyciel j. angielskiego - Jacek Szychowski).    Gabriela Szubert - (nauczyciel biologii - Magdalena Stawicka)    Jest to wielki  sukces uczniów, nauczycieli i szkoły.   więcej >>>
dyplomy dla uczniów

listy gratulacyjne dla nauczycieli
14.04.2014 r.
Uczennica klasy II gimnazjum Anna Kompa (wych. Honorata Szadkowska)  zajęła I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie gimnazjalistów "Moja  przygoda z filmem" w kategorii: plakat filmowy.         Gratulujemy
dyplom i podziękowanie
14 .04.2014 r.
Z radością informujemy, że Krzysztof Koptas  uczeń klasy II gimnazjum zajmuje drugie miejsce w ogólnopolskiej  klasyfikacji  młodzików - szabla mężczyzn w sezonie 2013/2014        Gratulujemy.
11.04. 2014 r.
Uczeń klasy I gimnazjum Adam Sałata (nauczyciel Katarzyna Augustyniak-Kozłowska) zajął pierwsze miejsce wśród gimnazjalistów w  konkursie „InfoSukces”, którego organizatorem jest  Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. więcej>>
10.04. 2014 r.
Uczniowie klasy V Jakub Karasiński,  Justyna Malewska i Klara Kowalczyk (nauczyciel Jacek Szychowski)  zostali bardzo dobrze przygotowani do konkursu języka angielskiego  organizowanego przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i  Kształcenia Praktycznego oraz Szkołę Podstawowa nr 190.   Gratulujemy          dyplomy
 31 .03. 2014 r.
Uczeń klasy III b Maksymilian Fuławka (nauczyciel - Marcelina Krenz)  zajął     pierwsze miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego "Olimpusek" .       Gratulujemy
23 .03. 2014 r.
Anna Kompa  , uczennica klasy II gim uzyskała trzecie  miejsce w III Edycji  Konkursu Plastycznego, Św. Faustyna -Patronka Miasta Łodzi  zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Łódzkiej  oraz Zespół Szkół Plastycznych w Łodzi. (nauczyciel - Milena Tomasiak-Kędzierska)       Gratulujemy.
22.03.2014 r.
Uczniowie IV klasy uczestniczyli w XXII Rajdzie PTTK "Powitanie Wiosny 2014"              zdjęcia       dyplom    sprawozdanie
17 .03.2014 r.
Nikola Badek i Małgosia Ogrodowicz  (nauczyciel - Marcelina Krenz)  uczennice klasy IIIa szkoły podstawowej przeszły etap dzielnicowy  konkursu języka angielskiego Champion i  zakwalifikowały się do  kolejnego etapu.  
pobierz test
12 .03. 2014 r.
Dziś  wręczono dyplomy finalistom i laureatom konkursu "Matematyka Moja  Pasja" organizowanego wspólnie przez Liceum UŁ, Wydział Matematyki i  Informatyki UŁ oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi. Finalistami zostali: Julia Kwapisz i Jakub Pastusiak  (nauczyciel - Adam Komorowski).                          dyplomy
11 .03. 2014 r.
Z  ogromną radością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły Agata Estemberg, Jakub Pastusiak i Kamil Winer  
(nauczyciel - Zdzisława Jaksa) zostali  laureatami  Wojewódzkiego Konkursu z Chemii. Uczniowie są zwolnieni z  egzaminu gimnazjalnego w części matematyczno-przyrodniczej i mają wstęp  do dowolnie wybranego liceum.  Gratulujemy !
10 .03. 2014 r.
Julia Cyganowicz ucz. klasy III gimnazjum zajęła IV miejsce w narciarstwie klasycznym i V miejsce w łyżwiarstwie szybkim na
XIX Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Zakopanym.
7 .03. 2014 r.
Z  ogromną radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły Karolina Ciarkowska i Sabrina Vranjes
(nauczyciel - Joanna Miksa)  zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.  Uczennice są zwolnione  z egzaminu gimnazjalnego z języka obcego i mają  wstęp do dowolnie wybranego liceum.  Gratulujemy !
27 .02. 2014 r.
Kamil Gębarowski  (nauczyciel  - Milena Tomasiak-Kędzierska) , uczeń kl. VI został wyróżniony w VIII  konkursie biblijnym ,, Dzieje Apostolskie'' organizowanym przez Wydział  Katechetyczny Archidiecezji Łódzkiej .  
24 .02. 2014 r.
 Zuzanna Kwapisz i Zosia Mucha  (nauczyciel - Katarzyna Augustyniak-Kozłowska) zakwalifikowały się do  finału konkursu matematycznego "Z Pitagorasem na ty". Konkurs prowadzony  jest pod patronatem Kuratorium Oświaty w Łodzi.
22 .02. 2014 r.
 Z radością informujemy, że do kolejnego etapu konkursu informatycznego  "InfoSukces" zakwalifikował się uczeń klasy I gimnazjum Adam Sałata (nauczyciel - Katarzyna Augustyniak-Kozłowska).
Organizatorem Konkursu „InfoSukces” jest Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
         o konkursie
18 .02. 2014 r.
     Z radością informujemy, że do finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  zakwalifikowali się gimnazjaliści:
 Aleksandra Biegańska - j. polski (nauczyciel - Honorata Szadkowska),  Karolina Ciarkowska i Sabrina Vranjes - j. niemiecki (nauczyciel - Joanna Miksa), Sabrina Vranjes - j. angielski (nauczyciel - Jacek Szychowski).    Gabriela Szubert - biologia (nauczyciel - Magdalena Stawicka),  Agata Estemberg, Jakub Pastusiak, Kamil Winer - chemia (nauczyciel - Zdzisława Jaksa).        Jest to wielki sukces uczniów ich nauczycieli i szkoły.             Gratulujemy !

Laureaci konkursów są zwolnieni z części egzaminu  gimnazjalnego oraz przyjmowani do wybranego liceum. Finaliści, przy  rekrutacji do liceum otrzymują dodatkowe punkty.
styczeń 2014 r.
Wyniki konkursu matematycznego "Olimpus". W konkursie brało udział 6727 osób. Uczniowie naszej szkoły zajęli:
6 miejsce w kraju - Zuzanna Kwapisz , 10 miejsce w  kraju Szymon Pietrzak, Patrycja Małecka, Jan Kozłowski.  Gratulujemy.
12.12.2013   Anna Kompa - uczennica klasy drugiej  gimnazjum  zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - Papież wszystkich ludzi" .
Organizatorzy konkursu: Kuratorium Oświaty w Łodzi,  Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Business Corp.            więcej                                  nagrodzona praca         14.10.2013   Uczennica klasy 2 gimnazjum Anna Kompa  została    przyjęta do grona uczestników ogólnopolskiego programu  pomocy wybitnie zdolnym o uzdolnieniach artystycznych.  Gratulujemy.     >>> więcej      
Jesteśmy  w grupie szkół, które kolejny raz otrzymały najwyższy wynik sprawdzianu  po szóstej klasie i najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego.
13.06.2013
Uczennica kl IIa zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym "Malowanie na ekranie" organizowanym przez WODN w Łodzi.
Małgorzata Ogrodowicz
10.06.2013
Gimnazjaliści otrzymali wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" .
Malwina Olejniczak, Julia Kwapisz, Karolina Ciarkowska, Kacper Kowalczyk,  Jakub Pastusiak, Hubert Wojciechowski, Krzysztof Pilcicki
8.06.2013
Grupa  teatralna gimnazjalistów  przedstawiła w języku niemieckim spektakl pt.  "Księżniczka na ziarnku grochu" w partnerskim gimnazjum w Dinslaken.
28.05.2013
Wyróżnienia w   Międzynarodowy Konkursie  „Kangur Matematyczny" .


Jakub  Przybyłek kl IIb, Jan Rudnicki kl. IIb, Filip Marciniak kl. III, Eryk  Szatan, Natalia Jankowska, Klara    Kowalczyk, Jakub Karasiński kl. IV,  Zuzanna Kwapisz,  Szymon Pietrzak kl. V, Oskar Nowak kl. VI
15.05.2013
II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym "a to Tuwim właśnie" (Miejska Biblioteka Publiczna).
Krzysztof Kazimierczak, Małgosia Ogrodowicz
17.04.2013
Finalista konkursu "Z Pitagorasem na ty".
Andrzej Zieliński
27.03.2013
Sukcesy uczniów w konkursach  Kamil Gębarowsk I miejsce w VII archidiecezjalnym konkursie wiedzy biblijnej. Hubert Szadkowski - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój patron pomaga mi osiągnąć świętość życia" .
Kamil Gębarowski, Hubert Szadkowski
15.03.2013
Zuzanna Kwapisz  zajmuje pierwsze miejsce w Ogólnopolskim  konkursie wiedzy przyrodniczej. Laureatami zostają: Julia Burnos, Mateusz Klimek i Zosia Mucha.
Zuzanna Kwapisz, Julia Burnos, Mateusz Klimek, Zosia Mucha
13.03.2013
Maja Jabłońska  uczennica kl. III gimnazjum została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego.  
Maja Jabłońska
8.03.2013
Jakub Gotlib uczeń kl. III gimnazjum  został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.   
Jakub Gotlib
5.03.2013
Klara Lachowicz  kl. VI została sklasyfikowana na trzecim miejscu XVI Zimowych Igrzysk  Szkół Niepublicznych w Witowie (IV miejsce w biegach narciarskich). Julia Cyganowicz kl. II gimn. zajęła VI miejsce w łyżwiarstwie szybkim.
Klara Lachowicz
Julia Cyganowicz
27.02.2013
Michał Załęcki uczeń  kl. III gimnazjum otrzymał wyróżnienie w  konkursie "Matematyka moja  pasja" organizowanym przez LO przy Uniwersytecie Łódzkim.
Michał Załęcki
4.02.2013
Hubert Wojciechowski, Krzysztof Pilcicki i Michał Załęcki zakwalifikowali się do finału konkursu "Matematyka moja pasja" organizowanego przez LO przy Uniwersytecie Łódzkim.
Hubert Wojciechowski, Krzysztof Pilcicki i Michał Załęcki
4.02.2013
Informujemy, że do finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  zakwalifikowali się gimnazjaliści:
 Jakub Gotlib - fizyka (nauczyciel Iwona Dębicka), Maja Jabłońska - j. niemiecki (nauczyciel Joanna Miksa), Piotr Nowak, Wiktor Olejniczak - wos (nauczyciel Marcelina Krenz).    Jakub Gotlib - historia (nauczyciel Zbigniew Goszczyński),  Krzysztof Pilcicki, Hubert Wojciechowski - chemia (nauczyciel Zdzisława Jaksa)  .
Jakub Gotlib, Maja Jabłońska, Piotr Nowak, Wiktor Olejniczak, Krzysztof Pilcicki, Hubert Wojciechowski
25.01.2013
Do etapu dzielnicowego konkursu matematycznego "Z Pitagorasem na ty" zakwalifikowali się  Oskar Nowak, Michał Szymański, Andrzej Zielińsk
Oskar Nowak, Michał Szymański, Andrzej Zieliński
styczeń 2013
  Uczniowie klasy 3 gimnazjum: Jakub Gotlib, Maja Jabłońska, Krzysztof Pilcicki, Hubert Wojciechowski przygotowani przez p. Iwonę Dębicką zostali laureatami ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z fizyki "Olimpus".
Jakub Gotlib, Maja Jabłońska, Krzysztof Pilcicki, Hubert Wojciechowski
19.12. 2012
Mateusz Warda uczeń klasy pierwszej  otrzymał wyróżnienie w konkursie grafiki dziecięcej "CZERŃ I BIEL".
Mateusz Warda
18.12. 2012
Oliwia Janiak uczennica klasy piątej zajęła pierwsze miejsce w łódzkim konkursie przyrodniczo - religijnym.
Oliwia Janiak
październik 2012
Oskar Nowak - uczeń szóstej klasy naszej szkoły odbiera w Szkole Głównej Handlowej  Warszawie  wyróżnienie  z rąk Wiesława Rozłuckiego  –  ekonomisty, współzałożyciela  Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i jej pierwszego prezesa. Oskar miał drugi wynik na zakończenie semestru.
Oskar Nowak
czerwiec 2012
Uczniowie gimnazjum osiągnęli najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym
Uczniowie  szóstej klasy osiągnęli najwyższy poziom na ogólnopolskim sprawdzianie  Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi uzyskując 31,13 pkt .
czerwiec 2012
„Świetlik”    Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Patronat  Honorowy Dziekana Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej  Uniwersytetu Jagiellońskiego
Jakub Przybyłek
Zuzanna Kwapisz (wyróżnienie)
czerwiec 2012
Konkurs  EDI „Pingwin”
Klasa III
Jakub Karasiński, Eryk Szatan
Klasa IV
Julia Burnos, Mateusz Klimek, Aleksandra Ziółkowska (wyróżnienie)
Klasa V
Oskar Nowak, Andrzej Zieliński, Klara Lachowicz
Klasa VI
Bartosz Kucharski, Filip Koper, Kacper Kowalczyk
czerwiec 2012
Ogólnopolskie konkursy przedmiotowe EDI-matematyka
klasa IV
IX miejsce w Polsce- Zuzanna Kwapisz
klasa V
V miejsce w Polsce - Oskar Nowak
VII miejsce w Polsce - Olga Neugebauer
klasa VI
III miejsce w Polsce ex aequo:Julia Załęcka, Kamila Łąka
V miejsce w Polsce - Anna Kompa
30 maja 2012
Koło teatralne języka niemieckiego wystawiło dwa przedstawienia w ramach akcji Ferienbetreuung Pfingsten 2012 w Tuttlingen (Niemcy).
28 maja 2012
Uczniowie  szóstej klasy osiągnęli najwyższy poziom na ogólnopolskim sprawdzianie  Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi uzyskując 31,13 pkt .
01.06. 2012
Uczniowie  klasy II gimnazjum reprezentowali Łódź na posiedzeniu Sejmu Dzieci i  Młodzieży - nagroda za projekt ,,Podejmowanie samorządnej inicjatywy  młodzieżowej” .
Piotr Nowak i Wiktor Olejniczak
kwiecień 2012
Uczniowie gimnazjum odnieśli sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych

Kalina Kieszniewska - laureatką z j. niemieckiego
Kalina Kieszniewska - finalistką z j. polskiego
Kalina Kieszniewska - finalistką z j. angielskiego
Justyna Plich - finalistką z fizyki
Kuba Kopytek - finalistą z chemii
marzec 2012
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2012
Laureatka Konkursu Kangur Matematyczny 2012 KWAPISZ ZUZANNA kl. IV
Wynik bardzo  WINER KAMIL  kl.  I gimn.Wyróżnienie KARASIŃSKI  KUBA kl. IIIPLICH MARCIN kl. IIINOWAK   OSKAR   kl. VNEUGEBAUER  OLGA  kl. VPASTUSIAK  JAKUB  kl. I  gimn.PILCICKI  KRZYSZTOF  kl. II gimn.MICHAŁ  ZAŁĘCKI   kl. II  gimn.WOJCIECHOWSKI   HUBERT  kl. II gimn.PLICH   JUSTYNA  kl. III gimn.
18.02.2012
Wyróżnienie w Konkursie Wokalnym „Miłosna Nuta III 2012”
Maciej Bednarek
01.2012
Uczniowie szkoły zajęli czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych „Edi”
12.2011
4 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z fizyki
Kalina Kieszniewska
19.12.2011
Pierwsze miejsce w VII Osiedlowym Konkursie Kolęd i Pastorałek
Julia Gawryszczak, Olga Neugebauer
19.12.2011
Trzecie miejsce w Konkursie Wiedzy o Sporcie
Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi
Bartosz Kucharski
17.12.2011
Trzecie  miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Stołowym
Filip Koper
12.12.2011
Wyróżnienie  w konkursie plastycznym Ekologium 2011 Łódzki Pałac Młodzieży
Hanna Neugebauer.
02.12.2011
Pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Prezentacja Projektu w kategorii języka niemieckiego
Karolina Ciarkowska, Julia Kwapisz i Martyna Płucienniczak
01.12.2011
Pierwsze miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie  "ENGLISH IS MY PASSPORT".
Bartosz Kucharski i Aleksander Szczech
23.11.2011
Drugie miejsce w biegu na 600 m (2:12,17) w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym.
Ada Kulikowska
06.11.2011
Pierwsze miejsce w Łódzkim Turnieju Tenisa Ziemnego „Krasnale”
Urszula Nebelska
04.11.2011
Drugie miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Karola Wojtyły
Kalina Kieszniewska
17.05.2011
Laureaci VII Małej Olimpiady Języka Niemieckiego (Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego)
Karolina Ciarkowska
Julia Kwapisz
16.05.2011
Wyróżnienie w I edycji Ogólnołódzkiego Konkursu Plastycznego "Europa pełna baśni".
Anna Kompa
3.05.2011
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2011
Bardzo dobry wynik
Jakub Pastusiak  - nagroda wycieczka do Zakopanego
Wyróżnienia
Ciarkowska Karolina
Czuba Natalia
Kieszniewska Kalina
Kwapisz Julia
Kwapisz Zuzanna
Plich Justyna
Winer Kamil
Załęcki Michał
05.04.2011
Podziękowanie za akcję ekologiczną "PODAJMY DŁOŃ ŁÓDZKIM KASZTANOWCOM
Szkoła
maj 2011
Wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "der die das Kenner".
Karolina Ciarkowska
19.04.2011
Drugie miejsce w V przeglądzie Gimnazjalnych Teatrów Szkolnych
Konrad Klepczyński otrzymał wyróżnienie  za kreację aktorską
Kabaret „Krzyś”
15.04.2011
Szóste  miejsce – Konkurs "Fascynująca fizyka" organizowany przez  Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej oraz Publiczne  Gimnazjum nr 15 w Łodzi
Konrad Klepczyński
15.05.2011
Finaliści VIII Konkursu Matematycznego „ Z Pitagorasem na ty”
(Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego)
Jakub Pastusiak
Karolina Ciarkowska
31.03.2011
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Wojciech Alwasiak
V miejsce  w snowboardzie  - XVI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych w Zakopanem i Witowie
Aleksander Czuba
28.02.2011
List Gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej i uzyskanie miana Szkoły Odkrywców Talentów
Szkoła
30.04.2010
Kangur Matematyczny Gimnazjum
Wyróżnienie:
Natalia Czuba
Konrad Dziadek
Kalina Kieszniewska
Joanna Kubat
Justyna Plich
26.04.2010
Kangur Matematyczny Szkoła Podstawowa
Dyplom za bardzo dobry wynik:
Jakub Pastusiak
Oskar Nowak
Wyróżnienie:
Aleksandra Biegańska
Julia Kwapisz
Krzysztof Pilcicki
Szymon Wieczorek
Kamil Winer
Michał Załęcki
Andrzej Zieliński
Międzyszkolny konkurs matematyczny „Z Pitagorasem na Ty”
Laureat
Michał Załęcki
31.03.2010
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
Finalista
Marcin Karpiński
31.03.2010
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
Laureat
Konrad Dziadek
Finalista
Marcin Karpiński
31.03.2010
V Konkurs Fotograficzny kat. eksperyment fizyczny lub chemiczny
Finalistka
Kalina Kieszniewska
31.03.2010
III międzyszkolny konkurs „Łódź w liczbach”
I miejsce
Karolina Ciarkowska
Jakub Pastusiak
Kamil Winer
20.03.2010
Zawody o Puchar Polski UKS
II miejsce wspinaczka
Patrycja Jendrzejczak
10.02.2010
II Przegląd Kabaretów Gimnazjalnych
I miejsce
Kabaret „Krzyś”
10.03.2010
XV Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych
II miejsce slalom gigant
Dominika Sołowińska
II miejsce snowboard
Aleksander Czuba
09.12.2009
Alfik Humanistyczny  - szkoła podstawowa
Bardzo dobry wynik
Michał Moritz
Olga Neugebauer
Andrzej Zieliński
09.12.2009
Alfik Humanistyczny - gimnazjum
Laureat
Kalina Kieszniewska
Bardzo dobry wynik
Konrad Dziadek
Natalia Kujawa
Marcin Karpiński
Piotr Zimiński
15.10.2009
Ogólnopolski multitest z języka angielskiego
Laureat
Piotr Nowak
Bardzo dobry wynik
Julia Załęcka
Krzysztof Pilcicki


Ostatnia aktualizacja:
_________________
Konto szkoły:   49 1020 3378 0000 1802 0106 8758      DO WAKACJI POZOSTAŁO >
Div w którym pojawi się odliczany czas
Wróć do spisu treści