Mistrzostwa 2015/16 wyniki - Szkoła

    prywatna szkoła podstawowa
Krzysztofa Augustyniaka


Prywatna Szkoła Podstawowa
Przejdź do treści
Wyniki 2015/16
GIMNAZJUM

dziewczęta
chłopcy
BIEG 60 M
1. Alicja Rosak
2. Klara Lachowicz
3. Natalia Jankowska
 9,3"
 9,96"
10,18"
1. Patryk Paś
2. Jakub Dworakowski
3. Krzysztof Koptas
8,43"
8,72"
8,76"
BIEG 1000 M


1. Mateusz Klimek
2. Krzysztof Koptas
3'30,00"
3'30,30"
SKOK W DAL
1. Klara Lachwicz
2. Julia Burnos
390 cm
340 cm


SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV - VI

dziewczęta
chłopcy
BIEG 60 M
1. Aleksabdra Barańska
2. Monika Chodacka
3. Nicola Badek
8,99"
9,10"
9,55"
1. Filip Miazek
2. Maciej Michalski
3. Bartosz Wojciechowski
9,33"
9,42"
9,81"
BIEG 600 M
1. Alicja Wojciechowska
2. Nicola Badek
3. Zofia Załęcka
2'24"
2'27"
2'33"


BIEG 1000 M


1. Maciej Michalski
2. Gabriel Boczek
3. Igor Winczewski
4'17"
4'22'
4'43"
SKOK W DAL
1. Aleksandra Barańska
2. Julia Hetel
3. Nicola badek
385 cm
380 cm
335 cm
1. Filip Miazek
2. Maciej Michalski
3. Bartosz Wojciechowski
3,85 cm
370 cm
365 cm
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY III

dziewczęta
chłopcy
BIEG 40 M
1. Lena Machała
2. Laura Gebler
3. Aysenor Ucuncu
7,39"
7,58"
7,72"
1. Maksymilian Soja
2. Jan Krawczyk
3. Maksymilian Stawicki
6,79"
7,53"
8,11"
BIEG 400 M
1. Lena Machała
2. Aysenor Ucuncu
3. Dominika Małecka
1'32"
1"41"
1"42"

1. Maksymilian Soja
2. Mateusz Oczkowski
3. Maksymilian Stawicki
1'24"
1'28"
1"41"

SKOK W DAL Z MIEJSCA
1. Wiktoria Szczepaniak
2. Lena Machała
3. Laura Gebler
176 cm
175 cm
170 cm
1. Maksymilian Soja
2. Mateusz Oczkowski
3. Krzysztof Kopeć
195 cm
157 cm
150 cm
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY II

dziewczęta
chłopcy
BIEG 40 M
1. Antonina Kajzer
2. Julia Krym
3. Nina Chmielecka
7,64"
8,04"
8,29"
1. Maciej Dłutkiewicz
2. Wiktor Krym
2. Tymon Sawicki
3. Tytus Pyziak
8,21"
8,22"
8,22"
8,29"
BIEG 200 M
1. Nina Chmielecka
2. Antonina Kajzer
3. Kornelia Wieczorek
3. Alicja Wyrwas
42,00"
45,00"
46,00"
46,00"
1. Maciej Dłutkiewicz
2. Tytus Pyziak
3. Tymon Sawicki
3. Antoni Szcześniewski
40,00"
41,00"
43,00"
43,00"
SKOK W DAL Z MIEJSCA
1. Pola Kuśmierczyk
2. Antonina kajzer
3. Nina Chmielecka
165 cm
160 cm
155 cm
1. Wiktor Krym
2. Maciej Dłutkiewicz
2. Borys Adamczyk
165 cm
150 cm
150 cm
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I

dziewczęta
chłopcy
BIEG 40 M
1. Wiktoria Sierska
2. Lena Kuśmierczyk
3. Julia Lewandowska
7,90"
8,40"
8,86"
1. Michał Lewiński
2. Witold Czekalski
2. Antoni Iwańczyk
8,06"
8,43"
8,43"
BIEG 200 M
1. Julia Lewandowska
2. Matylda Wendorf
3. Lena Kuśmierczyk
45,00"
46,00"
47,00"
1. Michał Lewiński
2. Witold Czekalski
2. Maciej Warda
3. Wiktor Michałowicz
46,00"
47,00"
47,00"
49'00"
SKOK W DAL Z MIEJSCA
1. Matylda Wendorf
2. Julia Lewandowska
3. Lena Kuśmierczyk
3. Wiktoria Sierska
160 cm
157 cm
130 cm
130 cm
1. Gustaw Pyziak
2. Wiktor Czekalski
3. Jakub Lewiński
3. Michał Kopeć
140 cm
135 cm
130 cm
130 cm
Ostatnia aktualizacja:
_________________
Konto szkoły:   49 1020 3378 0000 1802 0106 8758      DO WAKACJI POZOSTAŁO >
Div w którym pojawi się odliczany czas
Wróć do spisu treści