Mistrzostwa 2014/15 wyniki - Szkoła

   
prywatna szkoła podstawowa
Krzysztofa Augustyniaka


Prywatna Szkoła Podstawowa
Przejdź do treści
Wyniki 2014/15
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROK SZK. 2014/2015
Szkoła Podstawowa
I m.   JUSTYNA MALEWSKA   kl.VI                
I m. ANTONI MACHURA kl. VI
II m. OLA BARAŃSKA   kl.V                         
II m. BARTOSZ WOJCIECHOWSKI kl.V
III m. KLARA KOWALCZYK  kl.VI                 
III m. FILIP MARCINIAK  kl.V
Gimnazjum
I m. URSZULA NEBELSKA kl. I                              
I m. MATEUSZ ORSKI kl. II
II m. KAROLINA BIELAWSKA kl. III                     
II m. MICHAŁ MOSIŃSKI kl. I
III m. KLARA LACHOWICZ kl. II                           
III m. MICHAŁ SZYMAŃSKI kl. II
REKORDY SZKOŁY KLASY 1 - 3

Bieg  40 m

Wynik

Bieg 400m

WYNIK

Skok w dal z miejsca

Wynik [cm]

Klasy pierwsze  dziewczęta

1 . Jatczak Maya

8,55

1 . Małecka Dominika

1,41

1.  Szczepaniak Wiktoria

165

1. Małecka Dominika

8,55

2 . Machała Lena

1,43

2.  Jatczak Maya

138

2. Szczepaniak Wiktoria

8,68

3.  Padziak Weronika

1,47

2. Machała Lena

138

3.  Machała Lena

8,70

 

 

3. Wiącek Zuzanna

135

Klasy pierwsze  chłopcy

1.  Soja  Maksymilian

8,23

1.  Soja Maksymilian

1,40

1. Soja Maksymilian

157

2.  Stawicki Maksymilian

8,28

2. Zaręba Bartosz

1,57

2.Stawicki Maksymilian

153

3.  Krawczyk Jan

8,46

3. Stawicki Maksymilian

1,58

3.Krawczyj Jan

147

Klasy drugie  dziewczęta

1.Wojciechowska Alicja

7,78

1.Wojciechowska Alicja

1,42

1.Wojciechowska Alicja

147

2.Sendecka Julia

8,84

2.Puczko Aleksandra

1,52

2.Sendecka Julia

124

 

 

3. Sendecka Julia

1,57

3.Puczko Aleksandra

108

Klasy drugie  chłopcy

1.Mucha Staś

8,10

1.Michalski Maciej

1,34

1. Michalski Maciej

165

2.Winczewski Igor

8,41

2.Boczek Gabriel

1,40

2.Boczek Gabriel

160

3.Boczek Gabriel

8,55

3.Mucha Staś

1,41

3.Warda Mateusz

155

Klasy trzecie  dziewczęta

1. Zabost Katarzyna

7,96

  1. Załęcka Zofia

1,41

  1. Złęcka Zofia

148

2. Załecka Zofia

8,01

2.Zabost Katarzyna

1,53

2.Zabost Katarzyna

145

3.Pytka Julia

8,23

3.Fejzula Roksana

2,02

3.Wyrwas Dagmara

138

3.Fejzula Roksana

8,23

 

 

 

 

Klasy trzecie  chłpocy

1.Żabicki Piotr

6,48

1.Rudnicki Jan

1,41

1.Estemberg Piotr

166

2.Estemberg Piotr

6,70

2.Kaczmarek Bartosz

1,44

1. Krupiennik Mateusz

166

3.Rudnicki Piotr

7,38

3.Żabicki Piotr

1,50

2.Rudnicki Jan

165

 

 

 

 

3.Gierula Kamil

154

 

REKORDY SZKOŁY KLASY 4 - 6

Bieg 60 m

WYNIK

Bieg 600m DZ
Bieg 1000m CH

WYNIK

Skok w dal z miejsca

Wynik
[cm]

Klasa czwarta dziewczęta

1.Barańska Aleksandra

11,02

1.Barańska Aleksandra

2,55

1.Barańska Aleksandra

274

2.Sendacka Natalia

11,52

2.Sendacka Natalia

3,04

 

 

Klasa czwarta chłopcy

1.Miazek Filip

10,03

1.Barański Wojtek

4,04

1.Miazek Filip

330

2. Barański Wojtek

10,21

2.Miazek Filip

4,14

2.Marciniak Filip

324

3.Marciniak Filip

10,66

3.Marciniak filip

5,10

3. Wojciechowski Bartosz

322

Klasy piąta i szósta dziewczęta

1.Malewska Justyna

9,67

1. Malewska Justyna

2.18

1.Malewska Justyna

347

2.Burnos Julia

9,94

2.Burnos Julia

2,43

2. Burnos Julia

344

3. Pewnicka Gabriela

10,98

3.Mucha Zofia

3,39

3.Jędrzejczyk Wiktoria

266

Klasy piąta i szósta chłopcy

1.Machura Antoni

9,40

1.Klimek Mateusz

4,17

1.Kulikowski Hubert

385

2.Klimek Mateusz

9,49

1.Machura Antoni

4,17

2.Klimek Mateusz

365

3.Szatan Eryk

10,26

2.Szatan Eryk

4,40

3.Szatan Eryk

322

 

 

3.Rudnicki Krzysztof

5,12

 

 

REKORDY GIMNAZJUM

Gimnazjum dziewczęta

Bieg 60 m

WYNIK

Bieg 600m DZ
Bieg 1000m CH

WYNIK

Skok w dal

Wynik
[cm]

1.Lachowicz Klara

8,86

1.Lachowicz Klara

2,07

1.Lachowicz Klara

400

2.Cyganowicz Julia

9,18

2.Cyganowicz Julia

2,13

2.Cyganowicz Julia

394

3.Sierska Weronika

9,63

Ciarkowska Karolina

2,33

3.Sierska Weronika

383

Gimnazjum chłopcy

1.Michalec Damian

7,96

1.Michalec Damian

3,04

1.Michalec Damian

500

2.Nawrocki Tomasz

8,46

2. Winer Kamil

6,22

2.Nawrocki Tomasz

480

3.Szymanski Michał

8,73

3.Nawrocki Tomasz

6,22

3.Szymański Michał

440

 


TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROK SZK. 2014/2015

Szkoła Podstawowa
I m.   JUSTYNA MALEWSKA   kl.VI                
I m. ANTONI MACHURA kl. VI
II m. OLA BARAŃSKA   kl.V                         
II m. BARTOSZ WOJCIECHOWSKI kl.V
III m. KLARA KOWALCZYK  kl.VI                 
III m. FILIP MARCINIAK  kl.V

Gimnazjum
I m. URSZULA NEBELSKA kl. I                              
I m. MATEUSZ ORSKI kl. II
II m. KAROLINA BIELAWSKA kl. III                     
II m. MICHAŁ MOSIŃSKI kl. I
III m. KLARA LACHOWICZ kl. II                           
III m. MICHAŁ SZYMAŃSKI kl. II
Ostatnia aktualizacja:
_________________
Konto szkoły:   49 1020 3378 0000 1802 0106 8758        DO KOŃCA WAKACJI POZOSTAŁO >
Div w którym pojawi się odliczany czas
Wróć do spisu treści